آذری جهرمی:با متخلفین مزاحمت های انتخاباتی شدیدا برخورد می کنیم

به گزارش وبلاگ ویراپارس، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توئیتی نوشت: ارسال پیامک های انبوه و عضو کردن ناخواسته مردم در گروه ها و کانال ها توسط برخی از ستادهای انتخاباتی غیرقانونی است.

آذری جهرمی:با متخلفین مزاحمت های انتخاباتی شدیدا برخورد می کنیم

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ ویراپارس، محمدجواد آذری جهرمی در توئیتی درباره برگزاری انتخابات گفت: ارسال پیامک های انبوه و عضو کردن ناخواسته مردم در گروه ها و کانال ها توسط برخی از ستادهای انتخاباتی برای مردم آزاردهنده است، به طوری که مردم می پرسند شماره تلفن ما را از کجا آورده اند؟

وی اضافه نمود: ارسال پیامک انبوه توسط ستاد پایگاه های انتخاباتی برای مردم به عنوان حق الناس و خط قرمز این وزارتخانه است، به طوری که با متخلفین شدیداً برخورد خواهیم کرد که در این رابطه باید بگویم ستادهای انتخاباتی هر که می خواهند باشند، با شکایت در سامانه 195 توسط مردم این وزارتخانه موضوع را پیگیری خواهد کرد.

جهرمی در توئیت خود اضافه نمود: امروز از معاون رئیس سازمان تنظیم مقررات خواستم موضوع ارسال پیامک های انبوه و عضو کردن ناخواسته مردم در گروه ها و کانال ها توسط ستادهای انتخاباتی را پیگیری کند، چرا که انتخابات باید در فضایی برگزار شود که مردم بدون آزردگی خاطر و در آرامش کاندیداهای خود را انتخاب کنند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "آذری جهرمی:با متخلفین مزاحمت های انتخاباتی شدیدا برخورد می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری جهرمی:با متخلفین مزاحمت های انتخاباتی شدیدا برخورد می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید