آماده باش ستاد برف روبی در اولین بارش برف پاییزی

به گزارش وبلاگ ویراپارس، شهردار منطقه 2 از آماده باش کامل نیرو های خدمات شهری نواحی 9 گانه با توجه به شرایط جوی و بارش اولین برف پاییزی اطلاع داد.

آماده باش ستاد برف روبی در اولین بارش برف پاییزی

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ ویراپارس، حسن رحمانی، با اشاره به سفید پوش شدن ارتفاعات و نواحی شمالی منطقه 2 همزمان با بارش اولین برف پاییزی گفت: تمامی اکیپ های ستاد برف روبی منطقه همزمان با آغاز بارش برف در حالت آماده باش کامل برای خدمات رسانی هستند و همزمان تجهیزات و ماشین آلات سبک و سنگین نیز در محل های مذکور مستقر شده اند و با توجه به تداوم بارش در روز های آینده شهرداری منطقه دو در آماده باش کامل است.

وی با اشاره به استقرار 16 سایت برف روبی در سطح منطقه گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه سایت های برف روبی به صورت یک سایت مرکزی،9 سایت در نواحی و 6 سایت بزرگراهی جانمایی شده است.

شهردار منطقه 2 با بیان اینکه مخازن شن مخصوص در 450 نقطه از منطقه جانمایی شده است، گفت: برای استفاده شهروندان در زمان بارش در این نقاط کیسه مخصوص شن و نمک جانمایی شده تا شهروندان با معضل شاخصی در این خصوص روبرو نشوند.

رحمانی ادامه داد: پس از آنالیز ها و شناسایی نقاط حساس منطقه، مخازن در حاشیه معابر، رمپ و لوپ بزرگراهی و روی پل های ماشین رو جانمایی شده اند و اکیپ های ویژه برای نقاط پر بارش و حساس در هنگام برف به صورت مستمر در آمادگی کامل هستند.

وی اضافه نمود: همزمان با آغاز بارش ها و سفید پوش شدن ارتفاعات، شهرک ها و نواحی شمالی منطقه عملیات برف روبی در این محدوده آغاز شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آماده باش ستاد برف روبی در اولین بارش برف پاییزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده باش ستاد برف روبی در اولین بارش برف پاییزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید