ازار: فعلاً از وضعیتم در چلسی راضی ام و اینجا می مانم

ستاره بلژیکی تیم فوتبال چلسی خیال هواداران این تیم را درباره آینده اش آسوده کرد.

ازار: فعلاً از وضعیتم در چلسی راضی ام و اینجا می مانم

به گزارش خبرنگاران، ادن ازار می گوید که بعد از به بن بست خوردن انتقالش به رئال مادرید، دیگر خیال ترک چلسی را ندارد چرا که با رفتنش آبی پوشان لندن را به دردسر خواهد انداخت.

ازار 27 ساله که چندی پیش گفت آماده کسب تجربه ای جدید است و از این حرف او به عنوان نشانه ای برای پیوستن به رئال مادرید یاد شد، درباره آینده اش به شبکه RMC گفت: همه می دانند که من بعد از جام جهانی چه چیزی گفتم اما من الان از وضعیتم در چلسی راضی هستم. چیزهای زیادی گفته گردیده که بسیاری از آن احمقانه بوده است. در حال حاضر اما من راضی هستم. من دو سال دیگر تا انتها قراردادم با چلسی فرصت دارم و باید ببینیم که چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

ازار در ادامه در پاسخ به این سؤال که آیا در انتها این فصل چلسی را ترک خواهد نمود، گفت: سال جاری من جایی نمی روم. بازار نقل و انتقالات در تابستان بسته گردیده است. باشگاه ها هنوز می توانند بازیکن بفروشند اما دیگر نمی توانند بازیکن بخرند. کمی عجیب است که آنها (مدیران چلسی) بخواهند مرا بفروشند در شرایطی که نمی توانند برای من جایگزینی در تیم پیدا نمایند. شما در بازی ما مقابل چلسی دیدید که هواداران چقدر مرا دوست دارند. من فعلاً از وضعیتم در چلسی راضی ام. ببینیم در یکی دو سال آینده چه می گردد.

ازار سال 2012 از تیم لیل فرانسه به چلسی پیوست و تا سال 2020 هم با این تیم قرارداد دارد. گفته می گردد که چلسی در صدد عقد قراردادی جدید با ازار است که حقوق او را به 300 هزار پوند در هفته افزایش می دهد اما این بازیکن بلژیکی هنوز موافقت خود را با عقد قرارداد جدید نشان اعلام نکرده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ازار: فعلاً از وضعیتم در چلسی راضی ام و اینجا می مانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ازار: فعلاً از وضعیتم در چلسی راضی ام و اینجا می مانم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید