اصفهانیان: داوران در دو دیدار هفته چهارم اشتباهات تاثیر گذار داشتند

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال اعلام نمود که داوران در هفته چهارم لیگ برتر در دو دیدار اشتباه تاثیرگذار داشتند.

اصفهانیان: داوران در دو دیدار هفته چهارم اشتباهات تاثیر گذار داشتند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، فریدون اصفهانیان گفت: درباره عملکرد داوران در هفته چهارم لیگ برتر, گروه آنالیز داوری متشکل از رضا غیاثی و حسین عسگری امروز تشکیل جلسه داد و فیلم بازی ها را به همراه گزارش ناظران بازبینی و آنالیز کردیم.

وی مطرح نمود: هیئت بازبینی با توجه به گزارش ناظران و فیلم بازی ها، تمام صحنه ها را ارزیابی کرد و در نهایت داوران ما در دو بازی اشتباهات تاثیرگذار داشتند. در دربی خوزستان متاسفانه داور بازی باید 2 خطای پنالتی به سود صنعت نفت آبادان و یک خطای پنالتی برای تیم استقلال خوزستان اعلام می کرد.

اصفهانیان اضافه نمود: در دیدار نساجی مازندران و فولاد خوزستان، داور به اشتباه یک پنالتی به سود فولاد خوزستان بیان کرد، که این خطا پنالتی نبود و متاسفانه داور به اشتباه اعلام پنالتی نموده است.

رئیس کمیته داوران درباره اظهارنظر مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: تصمیم داور مبنی بر اخراج بازیکن ذوب آهن کاملاً درست و صحیح بوده است و اینکه داور می بایست یک پنالتی به نفع تیم سپاهان می گرفت. با توجه به اینکه برخی از کارشناس داوری معتقدند که محسن مسلمان خطا ننموده و گل بعد از این خطا به ثمر رسیده است، بعد از آنالیز کاملاً معین شد که تصمیم داور درست بوده است.

وی اضافه نمود: تمام مسابقات توسط تیم آنالیز کمیته داوران آنالیز و به دقت آنالیز می گردد و اگر داوری اشتباه قضاوت نموده است، طبق آیین نامه با داوران رفتار خواهیم کرد. ما سعی می کنیم با تذکر و هدایت های لازم اشتباهات را تقلیل دهیم و نقاط قوت را افزایش دهیم تا در قضاوت های بعدی داوران عملکرد بهتری داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اصفهانیان: داوران در دو دیدار هفته چهارم اشتباهات تاثیر گذار داشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهانیان: داوران در دو دیدار هفته چهارم اشتباهات تاثیر گذار داشتند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید