انتظار دارند در کهکشان هم قهرمان شویم، همین فردا هم می توانم بروم

به گزارش خبرنگاران، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز شنبه تیم فوتبال پرسپولیس به خبرنگاران حاضر در استادیوم شهید کاظمی گفت: مثل پارسال در نیمه نهایی مشکل داریم. کامیابی نیا و انصاری محروم هستند. ماهینی هم مصدوم گردیده است. سیدجلال حسینی هم کسالت دارد و امروز تمرین نکرد.

انتظار دارند در کهکشان هم قهرمان شویم، همین فردا هم می توانم بروم

وی درباره اینکه محتمل است با انتخاب ترکیب جدید همه را شگفت زده کند گفت: هنوز تمرین داریم. بازیکنان ما لیاقت دارند. حداکثر اعتماد را به جوانان دارم.

برانکو درباره صحبت های فریرا سرمربی السد قطر مبنی بر اینکه با یک پیروزی پرگل در قطر کار پرسپولیس را یکسره می نمایند، تاکید نمود: هرگز فلسفه خود را تغییر نداده ایم. همانطور که در دیدار با الدحیل هم چنین فلسفه ای را دنبال کردیم. ما با خوشبینی به این مسابقه می رویم. کاملا به بازیکنانم اعتماد دارم و به دنبال بهترین نتیجه هستیم.

وی درباره بالارفتن توقعات از پرسپولیس برای فینالیست شدن گفت: می دانم طرفداران انتظار دارند در کهکشان راه شیری هم قهرمان شویم ولی ما با لیاقت خودمان اینجا رسیده ایم. اتفاقی تا نیمه نهایی بالا نیامده ایم.

برانکو درباره صحبت های گرشاسبی مبنی بر احتمال قطع همکاری با خارجی های پرسپولیس به خاطر مسائل ارزی گفت: حرف گرشاسبی واقعیت است چون بدهی های ما از سال گذشته هم هست. این فصل هم چیزی نگرفته ایم ولی بازیکنان به ما انگیزه می دهند. آنها با شور و شوقشان به ما انگیزه ماندن می دهند. واقعیت این است که فردا هم می توانم از پرسپولیس بروم.

وی درباره اینکه تا چه زمانی می خواهد این وضعیت را تحمل کند؟ گفت: خودم هم نمی دانم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "انتظار دارند در کهکشان هم قهرمان شویم، همین فردا هم می توانم بروم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتظار دارند در کهکشان هم قهرمان شویم، همین فردا هم می توانم بروم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید