بدری: با شیوع بیماری کرونا دلالان از فرصت برای کسب سود های میلیاردی استفاده نموده اند

به گزارش وبلاگ ویراپارس، این نماینده مجلس دهم گفت: دولت در شرایط فعلی باید به بازارهای مالی بیشتر توجه کند. مهمترین راه کار برای مدیریت و مقابله با بیماری کرونا، مدیریت افکار عمومی و سلامت روانی جامعه است.

بدری: با شیوع بیماری کرونا دلالان از فرصت برای کسب سود های میلیاردی استفاده نموده اند

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ ویراپارس، صدیف بدری با انتقاد از بروز تلاطم در بازار های مالی کشور، گفت: متأسفانه در یک هفته اخیر با شیوع بیماری کرونا در کشور، شاهد افزایش قیمت کالا های اساسی در کشور نیز هستیم که این مسئله نشان می دهد که دلالان از فرصت کنونی برای کسب سود های میلیاردی و افزایش قیمت کالا ها استفاده نموده اند.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایط کنونی دولت تمام تمرکز خود را برای مقابله و کنترل بیماری کرونا گذاشته است و این مسئله موجب شده که عملا بازار های مالی دچار تلاطم و تنش شوند.

دولت در شرایط فعلی بازار های مالی را رها به حال خود گذاشته است

وی توضیح داد: دولت در شرایط فعلی به نوعی بازار های مالی را رها به حال خود گذاشته و این موضوع عرصه را برای فعالیت و ورود دلالان ایجاد نموده، این در حالی است که مهمترین راه کار برای مدیریت و مقابله با بیماری کرونا، مدیریت افکار عمومی و سلامت روانی جامعه است.

لزوم برخورد جدی با دلالان و سوداگران بازار های مالی

بدری بر لزوم برخورد جدی با دلالان و سوداگران بازار های مالی تأکید کرد و گفت: هیچ دلیل مالی در کشور وجود ندارد که طی مدت یک هفته قیمت گوشت قرمز حدود 40 هزار تومان افزایش یابد، از این رو تنها دلیل این مسئله دلال بازی عده ای از افراد است که دستگاه قضا، سازمان تعزیرات و دستگاه های نظارتی باید با این مسئله برخورد سخت و جدی نمایند.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: افزایش قیمت ها در یک ماه اخیر تنها معطوف به بازار گوشت نبوده است، بلکه قیمت میوه و سبزیجات نیز بالا رفته است، بنابر این دستگاه های نظارتی و تعزیراتی باید بازار های مالی و قیمت های کالا های اساسی را مدیریت نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بدری: با شیوع بیماری کرونا دلالان از فرصت برای کسب سود های میلیاردی استفاده نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدری: با شیوع بیماری کرونا دلالان از فرصت برای کسب سود های میلیاردی استفاده نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید