بسته خبری پرسپولیس، برانکو تیم را تعطیل کرد

شاگردان برانکو حتی امروز که قرار است با الدحیل بازی نمایند، تمرین کردند اما از فردا به مدت سه روز تعطیل و در اختیار خودشان خواهند بود.

بسته خبری پرسپولیس، برانکو تیم را تعطیل کرد

به گزارش خبرنگاران ،

تمرین پیش از بازی

این عادت تیم برانکو است که حتی صبح روز بازی، تمرین کند. تمرینی که در برنامه امروز پرسپولیسی ها هم جای گرفت و آنها بعد از صرف صبحانه یک تمرین سبک را در محوطه هتل تورچ دوحه انجام دادند. این تمرین ساعت یازده به وقت محلی شروع شد و بازیکنان پرسپولیس یک برنامه سبک را که بیشتر به حرکات نرمشی و کششی و بعد هم پیاده روی اختصاص داشت، پشت سر گذاشتند و سپس پای صحبت های روحیه بخش برانکو نشستند.

تعطیلی سه روزه

پس از بازی برابر الدحیل، تمرینات پرسپولیس به مدت سه روز تعطیل خواهد بود. با توجه به فاصله دو هفته ای تا بازی ششم، برانکو تمرینات پرسپولیس را تعطیل و اظهار داشت که تمرین بعدی این تیم ساعت 17 روز شنبه در استادیوم شهید کاظمی شروع خواهد شد.

دنبال حریف تدارکاتی

تمرینات پرسپولیس اول هفته آینده از سر گرفته می گردد و این تیم تا بازی با نساجی که 23 شهریور برگزار می گردد، یک هفته از تمریناتش را دونوبته برگزار خواهد نمود، صبح و بعد از ظهر. این شیوه تمرینی از یکشنبه شروع می گردد و پرسپولیسی ها بعد از تمرین صبح، یک بازی تدارکاتی را هم در نوبت عصر برگزار خواهند کرد که البته حریف شان هنوز معرفی نشده است.

خارجی ها می روند

تعطیلی سه روزه آخر هفته را خارجی های پرسپولیس در اروپا می گذرانند. البته بوژیدار رادوشویچ که خانواده اش در تهران کنارش هستند و حالا هم همراه او به قطر رفته اند، تعطیلات خود را در دوحه می گذراند اما گادوین منشا برای دیدار با خانواده اش به ایتالیا می رود و برانکو، زلاتکو، پانادیچ و مارکو هم سفری کوتاه به کرواسی خواهند داشت.

شریفی ممنوع المصاحبه است

مهدی شریفی فعلا ممنوع المصاحبه است اما نه با تصمیم باشگاه. او با میل خودش چنین تصمیمی گرفته و نظرش این است که تا وقتی حضورش در پرسپولیس رسمیت پیدا نکرده و در لیگ برتر برای این تیم به میدان نرفته است، حرفی نزند و تمرکز خود را بگذارد روی تمریناتش تا در نیم فصل دوم مجبور به نیمکت نشینی نباشد.

2 – 380

منبع: ایران ورزشی

به "بسته خبری پرسپولیس، برانکو تیم را تعطیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته خبری پرسپولیس، برانکو تیم را تعطیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید