بسیاری ازجوانان شهرستان باتیم والیبال شهرداری ورامین زندگی میکنند

به گزارش وبلاگ ویراپارس و به نقل از باشگاه شهرداری ورامین، مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری ورامین ضمن اعلام حمایت از کادرفنی و بازیکنان تیم والیبال ورامین عنوان داشت: تا قبل از مثبت شدن تست کرونای اعضای تیم، عملکرد بسیار خوبی داشتیم اما به تدریج ویروس کرونا عوارض خودش را با مصدومیت های مختلف روی بیشتر بازیکنان مان نشان داد تا نتوانیم فرایند خوب مان را ادامه دهیم.

بسیاری ازجوانان شهرستان باتیم والیبال شهرداری ورامین زندگی میکنند

عباسی در خصوص شرایط فعلی تیم گفت: خدا را شاکریم که مصدومان تیم روبه بهبودی هستند و به لطف خدا و با دعای طرفداران پرشورمان چهره واقعی قهرمان دوسال اخیر کشور را در نیم فصل دوم خواهید دید.

وی در خصوص جابجایی نیم فصل اضافه نمود: در جهت تقویت تیم، بامشورتی که با کادر فنی داشتیم و با توجه به بودجه تیم، دو بازیکن در پست های پاسور و دریافت قدرتی به نامهای رسول نجفی وآرش کشاورزی و یک مربی تمرین دهنده بنام کامبیز یعقوبی که در تیم ملی کشورمان هم عضو کادرفنی است را جذب کردیم.

عباسی اعلام نمود: بسیاری از نوجوانان و جوانان شهرستان، با والیبال ورامین و نتایج این تیم زندگی می نمایند، جوانان باغیرتی که در سرما و گرما، همیشه بعنوان یکی از ارکان اصلی موفقیت های تیم خودشان بودند و بیشتر از هر زمان دیگری دلتنگ حضورشان هستیم که متاسفانه بدلیل شیوع ویروس منحوس کرونا و طبق دستور مراجع ذیربط اجازه حضور در سالن مسابقات را ندارند و ما شرمسار تک تک این عزیزان هستیم. مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین ضمن تشکر از فدراسیون والیبال به جهت میزبانی شایسته در هفته های انتهای نیم فصل اول، گفت: برگزاری ادامه مسابقات در نیم فصل دوم به صورت متمرکز در تهران تصمیم خوبی بود که تقریبا تمام باشگاه های کشور رضایت کامل داشتند. وی در انتها با اشاره به حمایت همه جانبه مسئولین شهرستان ورامین، خصوصا شهردار و اعضای شورای شهر، ازهمگی تشکر و قدردانی کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بسیاری ازجوانان شهرستان باتیم والیبال شهرداری ورامین زندگی میکنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسیاری ازجوانان شهرستان باتیم والیبال شهرداری ورامین زندگی میکنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید