کوشش می کنیم همه سنت های تاریخی زنجان ثبت ملی گردد

نماینده عالی دولت در استان زنجان گفت: کوشش می کنیم همه سنت هایی که متعلق به تاریخ و گذشته زنجان است، ثبت ملی گردد.

کوشش می کنیم همه سنت های تاریخی زنجان ثبت ملی گردد

به گزارش خبرنگاران، اسدالله درویش امیری در حاشیه مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی آش ایرانی، در جمع خبرنگاران، با تاکید بر اینکه برگزاری این قبیل جشنواره ها برای حفظ وحدت و همدلی در جامعه بسیار موثر است، اظهار کرد: این جشنواره ها باعث می گردد که شادی جمعی، زندگی جمعی، کنار هم بودن و اخلاق مدار بودن را تقویت کنیم.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه جشنواره ملی آش ایرانی صد درصد در ایجاد شادی جمعی موثر است، ادامه داد: خوشبختانه با وجود اینکه فضای برگزاری این جشنواره تا حدودی محدود است، اما کیفیت برگزاری برنامه سال به سال بیشتر می گردد و این جای خرسندی دارد. امیدواریم شرایطی فراهم گردد تا بتوانیم فضای برگزاری جشنواره هایی از این دست را توسعه دهیم.

وی توضیح داد: ثبت زنجان به عنوان شهر ملی ملیله اولین گام برای ثبت ملی گذشته های تاریخی زنجان به شمار می رود و کوشش می کنیم که این رویداد برای همه صنایع دستی زنجان از جمله مس اتفاق بیفتد.

درویش امیری توضیح داد: زنجانی ها هر سال در طول برگزاره جشنواره ملی آش ایرانی، با میهمان نوازی خود، شادی آفرین هستند و خرسندیم که مسئولان نیز با شادی مردم، شاد می شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کوشش می کنیم همه سنت های تاریخی زنجان ثبت ملی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش می کنیم همه سنت های تاریخی زنجان ثبت ملی گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید