حسینی: فدراسیون والیبال باید به مربی ایرانی اعتماد کند

به گزارش وبلاگ ویراپارس، سرمربی پیشین تیم والیبال پیکان با بیان اینکه مربیان ایرانی، چیزی از خارجی ها کم ندارند گفت: فدراسیون در این مقطع زمانی باید به مربی ایرانی اعتماد کند.

حسینی: فدراسیون والیبال باید به مربی ایرانی اعتماد کند

حسین حسینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ویراپارس در خصوص قطع همکاری فدراسیون والیبال ایران با ایگور کولاکوویچ گفت: قرارداد کولاکوویچ در بهترین زمان ممکن فسخ شد. او نتوانست توقعات را برآورده کند و فدراسیون در خصوص عدم ادامه همکاری با او تصمیم مناسبی گرفت.

سرمربی پیشین پیکان ادامه داد: همه علاقمندان به والیبال، مربی تیم ملی را با ولاسکو مقایسه می نمایند و به همین دلیل توقعات آنها بالاست. ولاسکو در زمان بسیار مناسبی به ایران آمد و با دانش و تجربه و خود، بهترین استفاده را از جوانان والیبالیست ما برد. به همین دلیل، توقع والیبال دوستان با حضور هیچ کدام از مربیان خارجی در ایران، برآورده نمی گردد.

سرپرست پیشین تیم ملی گفت: در این مقطع باید به مربی ایرانی اعتماد کرد. فدراسیون و تیم ملی زمان خوبی در اختیار دارند تا تیم را با مربی جدید هماهنگ نمایند. من با بیشتر مربیان خارجی و داخلی نموده ام و مطمئن هستم که مربیان ایرانی، چیزی از مربیان خارجی کم ندارند. مشکل این است که مربیان داخلی همدیگر را قبول ندارند و از هم حمایت نمی نمایند. وجود کمیته مربیان در این بین می توانست بسیار موثر باشد.

رئیس پیشین کمیته پیشکسوتان فدراسیون والیبال عنوان نمود: نبود چنین کمیته ای از نقاط ضعف فدراسیون دوران داورزنی است. اگر مربیان هر ماه یک بار دور هم جمع شوند و بحث و گفتگو نمایند، روابط آنها قطعاً بهتر خواهد شد. امیدوارم کمیته های مختلف فدراسیون هر چه سریع تر تشکیل شوند و کار خود را شروع نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حسینی: فدراسیون والیبال باید به مربی ایرانی اعتماد کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: فدراسیون والیبال باید به مربی ایرانی اعتماد کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید