خبرنگاران اختلال در خطوط سامانه 137 تهران

به گزارش وبلاگ ویراپارس، تهران - خبرنگاران - روابط عمومی سازمان بازرسی شهرداری تهران بیان کرد: با توجه به ضرورت انجام تغییرات و بروز رسانی خطوط تلفن سامانه 137، احتمال بروز اختلال در پاسخگویی به تماس های شهروندان به مدت سه روز وجود دارد.

خبرنگاران اختلال در خطوط سامانه 137 تهران

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی سازمان بازرسی شهرداری تهران؛ در راستای انجام تغییرات و بروز رسانی خطوط تلفن 137 و افزایش ظرفیت پاسخگویی به شهروندان، برقراری تماس با مرکز تلفن این سامانه از ساعت 14 روز چهارشنبه یازدهم تیرماه تا ساعت 24 روز آدینه سیزدهم تیرماه با اختلال همراه خواهد بود.

بر اساس این گزارش، به منظور تکریم حقوق شهروندی و ثبت پیغام های مردمی، درگاه اینترنتی این سامانه به نشانی https://137.tehran.ir و اپلیکیشن تهران من طبق روال سابق در دسترس بوده و شهروندان می توانند در صورت احتیاج و ترجیحا در مورد موضوعات و مسائل خطرساز و فوریتی از این طریق با سامانه 137 در ارتباط باشند.

به گزارش وبلاگ ویراپارس؛ 137 متعلق به شهرداری تهران بوده و تمام شهروندان تهرانی می توانند برای تقاضای خدمات و یا اعلام درخواست در تمامی حوزه های اجرایی مربوط به شهرداری با این سامانه تماس بگیرند.

این سامانه، دریافت و پیگیری درخواست های شهروندان و پل ارتباطی آنان با شهرداری تهران است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران اختلال در خطوط سامانه 137 تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اختلال در خطوط سامانه 137 تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید