خبرنگاران جابجایی مرسولات پستی در چهارمحال و بختیاری 68 درصد افزایش یافت

به گزارش وبلاگ ویراپارس، شهرکرد- خبرنگاران- مدیرکل پست چهارمحال و بختیاری، تعداد محصولات و مرسولات جابجا شده از اسفندماه 98 تا فروردین ماه سال جاری را 4هزار و 252مورد بیان کرد و گفت:با توجه به شیوع ویروس کرونا، این میزان جابجایی مرسوله و محصولات فروشگاهی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 68 درصد افزایش داشته است.

خبرنگاران جابجایی مرسولات پستی در چهارمحال و بختیاری 68 درصد افزایش یافت

سید عبدل درگاهی روز دوشنبه در گفت و گو با وبلاگ ویراپارس، تعداد فروشگاه های اینترنتی فعال در استان را 49 واحد اعلام و توضیح داد: در طول دو سال گذشته 19 فروشگاه اینترنتی به ثبت رسیده است.

وی، تعداد مجموع مرسوله جابجا شده در سال 98 به وسیله اداره پست استان را 3 میلیون و 160 هزار مورد ذکر کرد و اضافه نمود: از این تعداد یک میلیون و 420 هزار مرسوله از استان خارج و یک میلیون و 740 هزار مرسوله وارد استان شد.

مدیرکل پست چهارمحال و بختیاری، تعداد واحدهای پستی فعال در سطح استان را بیش از 293 واحد پستی مطرح نمود و گفت: از این تعداد حدود 133 واحد شهری و مابقی روستایی است.

درگاهی ادامه داد: سرانه مرسوله پستی استان در سال 98 حدود 2.45 درصد به ازای هر نفر بود، که ایجاد تعادل و نزدیک شدن خروج مرسولات به ورود آن به استان در سال 98 نشان از پویایی و مشتری پسند بودن تولیدات محصولات صنعتی و کشاورزی استان در چند سال اخیر است.

درگاهی، به اعمال تخفیف به محصولات تولیدی بومی استان از سوی پست مرکزی کشور از سال گذشته در استان اشاره و تاکید نمود : با کوشش مسئولان، اداره پست استان علاوه بر محصولات تولیدی بادام،گردو و محصول گز بلداجی استان نیز برند محلی دریافت و در سبد تخفیف ویژه محلی اداره پست کشور نهاده شد.

گزارش وبلاگ ویراپارس، چهارمحال و بختیاری دارای 10شهرستان با 979 هزار نفر جمعیت است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران جابجایی مرسولات پستی در چهارمحال و بختیاری 68 درصد افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جابجایی مرسولات پستی در چهارمحال و بختیاری 68 درصد افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید