خبرنگاران دمای هوای برخی نقاط خوزستان به زیر صفر می رسد

به گزارش وبلاگ ویراپارس، اهواز - خبرنگاران - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: احتمال وقوع دماهای صفر یا زیر صفر در برخی ازمناطق شمالی و شرقی استان برای فردا و پس فردا پیش بینی می شود.

خبرنگاران دمای هوای برخی نقاط خوزستان به زیر صفر می رسد

به گزارش وبلاگ ویراپارس به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری بیان نمود: در شبانه روز گذشته شوش با 19.6 و دزفول با 1.7 درجه سانتیگراد به ترتیب بالاترین و پایین ترین دما در استان را داشته و حداکثر دمای اهواز 19.5 و حداقل 7.6درجه سانتیگراد گزارش شده است.

وی اضافه نمود: طی امروز احتمال بارش های پراکنده در ارتفاعات استان وجود دارد و تا اوایل هفته آینده پدیده غالب در استان مه خواهد بود.

سبزه زاری ادامه داد: با عبور موج ضعیفی بر روی استان طی روزهای یکشنبه و دوشنبه رگبارهای پراکنده همراه با رعد وبرق و وزش باد متوسط در برخی نقاط استان به ویژه مناطق جنوبی، شرقی و سواحل استان دور از انتظار نیست و تا روز یکشنبه شمال خلیج فارس مواج خواهد بود.

مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: میزان بارندگی در 24 ساعت گذشته در ایذه 1.4، لالی یک، دهدز 0.6 و بهبهان 0.3 میلیمتر و میزان بارش برف در تاراز 6 سانتیمتر ثبت شده است.

سامانه بارشی در اواخر هفته گذشته نیز بیشتر نقاط خوزستان را فرا گرفت و بیشترین میزان بارندگی در این بارندگی در ایذه به میزان 72.4 میلیمتر گزارش شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران دمای هوای برخی نقاط خوزستان به زیر صفر می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دمای هوای برخی نقاط خوزستان به زیر صفر می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید