دورتموند3- 0شالکه؛ زنبور ها فاتح دربی روهر

به گزارش وبلاگ ویراپارس، دورتموند پیروز شد با ارائه یک نمایش برتر با سه گل شالکه را شکست دهد.

دورتموند3- 0شالکه؛ زنبور ها فاتح دربی روهر

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ویراپارس، دو تیم دورتموند و شالکه امروز از سری مسابقات هفته پنجم بوندس لیگا و در چهارچوب دربی حساس و هیجان انگیز رو هر به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه 3-0 به سود دورتموند خاتمه یافت.

دورتموندی ها کار را بهتر شروع کردند و در همان دقایق ابتدایی می توانستند توسط جیدون سانچو به گل رجحان دست پیدا کند. با این حال ضربه این ستاره انگلیسی از کنار دروازه عبور کرد تا دروازه شالکه همچنان بسته مانده باشد.

چند ثانیه بعد این ارلینگ هالند بود که می توانست باز هم برای دورتموند گلزنی کند اما ضربه او هم توسط دروازه بان شالکه مهار شد.

در ادامه باز هم این تیم میزبان بود که توپ و میدان را در اختیار داشت و می توانست در دقیقه 15 توسط توماس مونیه به گل برسد اما موقعیت این بازیکن نیز از دست رفت.

در ادامه شالکه کمی از لاک دفاعی بیرون آمد اما باز هم این دورتموند بود که توسط جیووانی رینا به یک موقعیت خوب دست یافت اما باز هم دروازه شالکه بسته باقی ماند تا نیمه اول با نتیجه بدون گل خاتمه پذیرد.

دورتموند نیمه دوم را بسیار خوب شروع کرد و توانست در دقیقه 55 بالاخره به گل رجحان دست پیدا کند. مانوئل آکانجی بعد از یک کش و قوس درون محوطه جریمه شالکه و روی یک توپ برگشتی دروازه این تیم را باز کرد.

حملات دورتموند بعد از گل اول نیز ادامه داشت تا اینکه آنها باز هم دروازه شالکه را باز کردند. در دقیقه 61 ارلینگ هالند روی پاس خوب جیدون سانچو با دروازه شالکه تک به تک شد و با یک ضربه چیپ گل دوم دورتموند را به ثمر رساند.

دورتموند حتی بعد از گل دوم هم به عملکرد هجومی خود ادامه داد تا اینکه در دقیقه 78 گل سوم خود را هم وارد دروازه شالکه کرد. ارسال کرنر از سوی رافائل گریرو با ضربه سر فوق العاده متس هوملز همراه شد تا بازی 3-0 گردد. در ادامه نیز دورتموند کار را کنترل کرد تا مسابقه با همین نتیجه خاتمه پیدا کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دورتموند3- 0شالکه؛ زنبور ها فاتح دربی روهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دورتموند3- 0شالکه؛ زنبور ها فاتح دربی روهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید