راهکارهای سفر کارمندان دولت در طول سال آنالیز شد

نشست مدیران کل رفاهی دستگاه های عضو ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با هدف، ایجاد سازوکاری برای سفر کارمندان دولت در طول سال در محل معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار گردید.

راهکارهای سفر کارمندان دولت در طول سال آنالیز شد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، در این نشست مهم ترین راهکارها و موضوعات مرتبط با سفرهای کارمندان دستگاه های مختلف در طول سال مورد آنالیز نهاده شد و مقرر شد با ایجاد راهکارهایی بتوان این طرح را عملیاتی کرد و در طول سال کارمندان دستگاه های مختلف به استان های گوناگون سفر نمایند.

فریدون محمدی دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در این جلسه با اشاره به اهمیت سفر و گردشگری گفت: اگر بتوانیم با یک برنامه ریزی، زمینه های سفر کارمندان دولت را فراهم کنیم این موضوع می تواند به ایجاد روحیه نشاط و شادابی در کارمندان کمک کند.

او اضافه نمود: بسیاری از دستگاه های دولتی در مناطق مختلف کشور، اماکن اقامتی و رفاهی دارند که بر اساس یک برنامه ریزی می توانیم در طول سال از این اماکن استفاده کنیم چرا که بسیاری از این اماکن در طول سال خالی است و استفاده ای از آن ها نمی گردد.

او اضافه نمود: سامانه جامع ستاد خدمات سفر کشور نیز به زودی اجرایی می گردد که این سامانه جامع به صورت یک اپلیکشین است که هر مسافر با نصب این اپلیکشین می تواند نزدیک ترین مرکز عرضه خدمات گردشگری را مشاهده می نماید و در صورت عدم رضایت از عرضه خدمات می تواند با ارسال عکس و فیلم از طریق این سامانه، شکایت خود را ثبت کند.

او در ادامه به ظرفیت های گردشگری داخلی کشور اشاره نمود و اضافه نمود: خوشبختانه ایران بزرگ دارای ظرفیت های متنوعی در حوزه آثار فرهنگی تاریخی است و جذابیت های فراوان گردشگری دارد که شاید بسیاری از هموطنان این اماکن و جاذبه ها را از نزدیک ندیده اند و راه اندازی سفرهای کارمندان دولت می تواند به آشنایی هرچه بیشتر کارمندان و اقشار مختلف مردم از این جاذبه ها و ظرفیت ها کمک کند.

او خاطر نشان کرد: سازوکارهایی برای راه اندازی سفر کارمندان دولت در طول سال داریم که اجرای آن ها می تواند به رونق سفر و گردشگری در کشور کمک کند.

در این جلسه مدیران کل رفاهی دستگاه های عضو ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر هر کدام به بیان نظرات خود پرداختند.

منبع: میراث آریا

به "راهکارهای سفر کارمندان دولت در طول سال آنالیز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهکارهای سفر کارمندان دولت در طول سال آنالیز شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید