رسول پناه: اختلافی نداریم و چون جا نبود، هاشمی به نشست خبری نیامد، ساختار پرسپولیس بیمار است

به گزارش وبلاگ ویراپارس، سرپرست باشگاه پرسپولیس وجود اختلاف در هیئت مدیره را رد و دلیل عدم حضور هاشمی در نشست خبری را نیز تشریح کرد.

رسول پناه: اختلافی نداریم و چون جا نبود، هاشمی به نشست خبری نیامد، ساختار پرسپولیس بیمار است

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ ویراپارس، مهدی رسول پناه در نشست خبری امروز (سه شنبه) خود گفت: قرارداد قبلی منافع باشگاه را تامین نمی کرد و تا آستانه قطع همکاری با کارگزار رفتیم و بعد از مذاکرات به توافقات جدید رسیدیم.

وی اضافه نمود: کف این قرارداد مبلغ 110 میلیارد برای یک سال است و در اولین فرصت که کارگزار برای باشگاه واریزی داشته باشد، ما نیز به بازیکنان و مربیان تیم پرداختی خواهیم داشت. ما این قرارداد را برای بخش حقوقی وزارت ورزش فرستادیم و آنها آن را تایید کردند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه یکی از مشاوران پیشین باشگاه پرسپولیس قرارداد این باشگاه با کارگزارش را ترکمنچای دانسته بود، گفت: من باید خدمت شما عرض کنم که ساختار باشگاه بیمار است و اگر این طور نبود یک فرد در باشگاه در حوزه رسانه به خودش اجازه نمی داد در مسائل مالی اظهارنظر کند و من این ساختار را اصلاح خواهم کرد.

رسول پناه در پاسخ به این سوال که چرا عکس قرارداد بازیکنان و حتی قرارداد اسپانسر باشگاه رسانه ای شده است و فکر نمی کند این مسئله نشان می دهد افرادی در باشگاه هستند که دوست ندارند بعضی مسائل محرمانه باشد، توضیح داد: در خصوص عکس های گرفته شده از قرارداد بازیکنان من صحبتی ندارم، چرا که این مسئله به دوران مدیریت من مربوط نمی گردد و این عکس ها قبلا گرفته شده است. در خصوص اسپانسر هم ترسی از رسانه ای شدن این قرارداد نداشتیم. به هر حال اگر این اتفاق نمی افتاد شاید کارگزار خودش قرارداد را رسانه ای می کرد اما اینکه افرادی در باشگاه از قرارداد عکس گرفته و آن را در اختیار رسانه ها قرار دادند در راستای بیمار بودن ساختار باشگاه است که بعد از قرارداد با کارگزار این فرصت را داریم که آن را اصلاح کنیم.

وی در واکنش به این سوال که آیا با توجه به اینکه کارگزار قرار است تا 31 خرداد ماه واریزی به باشگاه نداشته باشد، در این شرایط بازیکنان و مربیان پرسپولیس هم تا آن موقع دریافتی نخواهند داشت، مطرح کرد: نه اصلا این طور نیست. من به بازیکنان قول دادم که تا سرانجام اردیبهشت به آنها پرداختی داشته باشم و این اتفاق حتما رخ خواهد داد.

وی درباره عدم حضور مهرداد هاشمی در جلسه نهایی با کارگزار و امضا نکردن قرارداد جدید مطرح کرد: اولا اینکه ما در هیئت مدیره هیچ اختلافی نداریم، ضمن اینکه در نشست روز گذشته گفتیم با حضور 6 نفر از نمایندگان باشگاه و کارگزار دیگر نیازی به افراد دیگری نیست. من به عنوان سرپرست باشگاه و رئیس هیئت مدیره و همچنین آقای رغبتی به عنوان عضو هیئت مدیره حضور داشتیم و قرارداد را امضا کردیم، ضمن اینکه امروز نیز ما باید مسائل بهداشتی را رعایت می کردیم و بیشتر از این جا برای حضور افراد دیگر در نشست خبری نبود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در سرانجام با بیان این جمله که به سوالات حاشیه ای پاسخ نخواهد داد، نشست را به اتمام رساند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رسول پناه: اختلافی نداریم و چون جا نبود، هاشمی به نشست خبری نیامد، ساختار پرسپولیس بیمار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسول پناه: اختلافی نداریم و چون جا نبود، هاشمی به نشست خبری نیامد، ساختار پرسپولیس بیمار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید