رییس پلیس راهور ناجا:در تعطیلات پیش رو سفر نروید

به گزارش وبلاگ ویراپارس، رییس پلیس راهور ناجا از شهروندان خواست که برای جلوگیری از شیوع کرونا از انجام سفر در تعطیلات پایانی هفته خودداری کنند.

رییس پلیس راهور ناجا:در تعطیلات پیش رو سفر نروید

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ ویراپارس، سردار سیدکمال هادیانفر با بیان اینکه در سال 98 با کاهش 1.4 درصدی تصادفات و جانباختگان حوادث رانندگی روبه رو بودیم، گفت: در چهارماهه امسال هم شمار جانباختگان 25 درصد کاهش داشته است.

وی با اشاره به تعطیلات تابستانی و همچنین تعطیلات سه روزه پیش رو، گفت: در تعطیلات تابستانی هستیم، اما در این دوره شرایط سفر مهیا نیست و برای جلوگیری از شیوع کرونا که به گفته مسئولان احتمال ابتلا به آن در شرایط سفر 14 درصد بیشتر است، لازم است شهروندان از سفر رفتن در تعطیلات پیش رو خودداری کنند.

هادیانفر افزود: مردم توجه داشته باشند تا خدایی نکرده دچار بیماری نشوند و این امر با پرهیز از سفر، رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری قابل انجام است.

وی با تاکید بر اینکه در روز های پایانی هقته توصیه ما پرهیز از سفر های غیرلازم است، گفت: بر اساس گزارش ها ما، روز گذشته نسبت به زمان اجرای فاصله گذاری شاهد افزایش 58 درصدی تردد و سفر در جاده ها بودیم و تردد های شهری نیز افزایش داشته است.

هادیانفر که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، گفت: سرعت و سبقت و خستگی و خواب آلودگی و عدم توجه جلو چهار عاملی است که بیشترین تصادفات به دلیل آن رخ داده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رییس پلیس راهور ناجا:در تعطیلات پیش رو سفر نروید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس پلیس راهور ناجا:در تعطیلات پیش رو سفر نروید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید