شمار مبتلایان به کرونا در ارتش فرانسه به 1500 نفر رسید

به گزارش وبلاگ ویراپارس، ارتش فرانسه گفت که تا به امروز بیش از 1500 نفر از نظامیان این کشور به بیماری کووید 19 مبتلا شده اند.

شمار مبتلایان به کرونا در ارتش فرانسه به 1500 نفر رسید

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ویراپارس، وزارت دفاع فرانسه بیان کرد که شمار مبتلایان به بیماری کووید 19 در بین نیروهای مسلح این کشور از 1500 نفر فراتر رفت.

اداره مرکزی خدمات درمانی و بهداشتی ارتش فرانسه امروز پنجشنبه با اعلام این خبر گفت که هزار تن از این مبتلایان از خدمه ناو هواپیمابر شارل دگول هستند که بعد از آزمایش های اجرا شده، معین شد که آلوده به کرونا ویروس هستند.

یک پزشک فرانسوی دیروز در جلسه استماع کمیسیون دفاعی انجمن ملی فرانسه گفته که 15 مورد از مبتلایان به کرونا در اتاق ریکاوری هستند و سه تن از ملوانان هم در بخش سی.سی.یو به سر می برند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، رئیس ستاد کل ارتش فرانسه دیروز در این جلسه گفته است که بعضی از 5100 نظامی فرانسوی که در قالب عملیات برخان در ساحل غربی آفریقا حضور دارند، به کرونا مبتلا شده اند ولی به رغم این شرایط، عملیات عله شورشیان در منطقه ادامه دارد و متوقف نشده است.

براساس آمار دیروز فرانسه، تا به امروز 159,877 نفر در این کشور به کرونا مبتلا شده و 21,340 نفر دیگر جان خود را از دست داده اند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "شمار مبتلایان به کرونا در ارتش فرانسه به 1500 نفر رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمار مبتلایان به کرونا در ارتش فرانسه به 1500 نفر رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید