فوتبال دنیا، مهاجم سابق فوتبال ایتالیا: فوتبال را به خاطر مقررات دست و پاگیرش رها کردم، به من می گفتند تو یک احمقی!

یکی از بازیکنان سرشناس سابق کالچو اعتراف صادقانه ای درباره دلیل خروجش از دنیای فوتبال داشت.

فوتبال دنیا، مهاجم سابق فوتبال ایتالیا: فوتبال را به خاطر مقررات دست و پاگیرش رها کردم، به من می گفتند تو یک احمقی!

به گزارش خبرنگاران، دنی اوسوالدو می گوید که او به این دلیل فوتبال را رها کرد و وارد وادی موسیقی شد که حال و حوصله تبعیت از قوانین و مقررات این ورزش را نداشته است.

این مهاجم ایتالیایی که سابقه بازی در تیم هایی مانند رم، یوونتوس، اینتر و فیورنتینا و 14 حضور در تیم ملی ایتالیا را دارد، سال 2016 در حالی اعلام بازنشستگی کرد که کیه وو به او پیشنهاد داد، اما آن را رد و به الاغ های پرنده گفت که می خواهد روی موسیقی تمرکز کند.

اوسوالدو که اکنون آهنگساز راک است، به نشریه سان گفت: من 30 ساله بودم که فوتبال را رها کردم. مردم واقعاً تصمیم مرا درک نمی نمایند. می دانید چه می گویم، آنها به چشم یک دیوانه به من نگاه می کردند. می گفتند تو همه چیز داشتی، در بهترین تیم های جهان بازی می کردی و تصمیم گرفتی فوتبال را رها کنی که سراغ موسیقی بروی؟ تو احمقی. مردم نمی فهمند، اما این کار عشق و علاقه من است.

اوسوالدو ادامه داد: در فوتبال قوانین زیادی هست. بیش از اندازه قانون و مقررات وجود دارد. من حوصله قانون و مقررات را ندارم، چون دوست دارم آزاد باشم. من به کاری که در پیش گرفته ام افتخار می کنم اگرچه هر چیزی که دارم را مدیون فوتبال می دانم. در فوتبال اما شما باید زندگی را در پیش بگیرید که واقعی نیست. آنجا روی شما قیمت می گذارند و برای تان ارزش مشخص می نمایند. این دیوانگی است. اگر خوب بازی کنی قیمتت می گردد 50 میلیون و اگر بد بازی کنی ذره ای نمی ارزی.

مهاجم سابق آتزوری سپس گفت: تنها چیزی که درباره ات اهمیت دارد این است که فوتبالیستی به نام دنیل اوسوالدو هستی. من چنین وضعیتی را دوست نداشتم. من آدم حساسی هستم. خسته گردیده بودم. داشتم دیوانه می شدم و به همین دلیل تصمیم گرفتم که به جای فوتبال زندگی یک موسیقی دان را در پیش بگیرم. فوتبال را رها کردم و الان دیگر چیزی روی احساسم سنگینی نمی کند. الان احساس آزادی و آرامش می کنم. الان واقعاً خوشحالم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، مهاجم سابق فوتبال ایتالیا: فوتبال را به خاطر مقررات دست و پاگیرش رها کردم، به من می گفتند تو یک احمقی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، مهاجم سابق فوتبال ایتالیا: فوتبال را به خاطر مقررات دست و پاگیرش رها کردم، به من می گفتند تو یک احمقی!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید