مایکروسافت خسیس می گردد ، با پشتیبانی رایگان ویندوز7 خداحافظی کنید

شرکت مایکروسافت در بیانیه ای اعلام نموده است که در تاریخ 14 ژانویه سال 2020 دیگر سیستم پشتیبانی برای ویندوز 7 نخواهد داشت.

مایکروسافت خسیس می گردد ، با پشتیبانی رایگان ویندوز7 خداحافظی کنید

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیجیتال ترندز، این شرکت اعلام نموده که کاربران می توانند با پرداخت هزینه ای از پشتیبانی ویندوز 7 استفاده نمایند.درواقع اگر شما بخواهید از به روز رسانی امنیتی ویندوز 7 بهره ببرید باید هزینه ای به صورت ماهیانه پرداخت کنید. شرکت مایکروسافت هنوز مبلغی را برای این موضوع معین ننموده است ولی اعلام نموده این هزینه هر سال افزایش پیدا می نماید.

بدون شک افراد زیادی از شنیدن این خبر نگران می شوند زیرا عادت ندارند برای دریافت به روز رسانی های امنیتی ویندوز 7 هزینه ای پرداخت نمایند.

در این خبر اعلام گردیده که سرویس مذکور برای تمام نسخه های ویندوز اعمال خواهد شد. در کل این خبر به کاربران ویندوز 7 اعلام می نماید که اگر تمایل دارند از به روز رسانی های امنیتی جدید برای ویندوز خود به صورت رایگان بهره ببرند بهتر است که ویندوز 7 خود را به ویندوز 8 یا 10 ارتقا دهند.

کاربرانی که تمایلی ندارند از به روز رسانی های ویندوز 7 استفاده نمایند، سیستم امنیتی قدرتمندی روی سیستم خود ندارند. باید دید این خبر چه واکنشی از سوی کاربران دریافت خواهد نمود. هم اکنون بیش از 38 درصد از کامپیوترهای دنیا از ویندوز 7 استفاده می نمایند و این موضوع می تواند باعث ایجاد هزینه های گزاف برای ارگان های بزرگ گردد.

منبع: انتخاب

به "مایکروسافت خسیس می گردد ، با پشتیبانی رایگان ویندوز7 خداحافظی کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مایکروسافت خسیس می گردد ، با پشتیبانی رایگان ویندوز7 خداحافظی کنید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید