واکنش کی روش به دریافتی اش از پاداش صعود تیم ملی به جام جهانی

به گزارش وبلاگ ویراپارس، کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران به گزارشی درباره میزان دریافتی اش از پاداش های فیفا بعد از جام جهانی 2018 روسیه واکنش تندی نشان داد.

واکنش کی روش به دریافتی اش از پاداش صعود تیم ملی به جام جهانی

کی روش که در حال حاضر راهنمایی تیم ملی کلمبیا را بر عهده دارد، با انتشار پیامی فارسی در اینستاگرام خود نوشت:

1- بعد سپری کردن متعهدانه 8 سال از زندگی خود در تیم ملی، اجازه دهید این طرفداران ایرانی باشند که ارزیابی و تقدیر خود را از خدمات، تعهد، صداقت، وفاداری و دستاوردهای من به فوتبال ایران انجام دهند. بالاتر از آن ها فقط خدا می تواند در خصوص اعمال و تصمیمات من قضاوت کند.

2- تمام افرادی که من افتخار و امتیاز این را داشتم که با آنها همکاری کنم، مخصوصاً اعضای کادر و بازیکنانم، منبع الهام من بودند. همچنین طرفداران فوتبال ایران انگیزه من بودند. بدون همه آنها موفقیت و دستیابی به همه دستاوردها و ایجاد میراثی که ما در طول آن روزهای باشکوه، طلایی به همراهی همدیگر خلق کردیم، ممکن نبود.

3- مراتب قدردانی و تشکر خود را به تک تک آنها بابت فداکاری، شایستگی، اخلاق کار، صداقت و وفاداری و موفقیت تیم ملی اعلام می کنم. من معتقدم طرفداران ایرانی مثل همواره به اعضای کادر من، بازیکنان من و در کل همه ما کاملاً اعتماد دارند و در خصوص اخلاق مداری و حرفه ای گری، صداقت و شخصیت ما هیچ شکی نیست.

4- همه می دانند چه افرادی همواره پشت آن خبرگزاری خاص بوده اند. طبق معمول آنها فقط به عنوان انگشت های آلوده و به نمایندگی از چهره های کثیف شناخته شده همیشگی عمل می نمایند. همان روش های کثیف، همان اقدامات آلوده، همان رفتارهای کثیف.

5- آنها آنقدر زشت، قابل پیش بینی و متوسط هستند که به یک نکته می رسیم که دلمان به حال آنان می سوزد و همچنین بابت تمام لطمه های نادرست و ناعادلانه که به افرادی که صادقانه و متعهدانه در تیم ملی وارد کردند احساس درد می کنیم.

6- انتشار این اسناد توهم آمیز توسط آن آژانس خاص فقط یک قدم معمول کثیف است که سعی در جلب توجه و پنهان کردن بی کفایتی و مدیریت مخرب فوتبال ایران دارد. در این لحظه که انسان به دنبال سلامتی، انسجام و اتحاد تحمل درد مشترک و دوستی بیشتر هستند، این ویروس های انسانی از یک فرصت استفاده می نمایند تا حمله نمایند، مسموم و فضا را آلوده نمایند، بدون هیچ احترام و احساسی برای کسانی که متحمل رنج و مبارزه برای ادامه زندگی خویش هستند. شرم بر آنها.

در زمان مناسب، رودر رو و در موقعی که اولویت های زندگی به سلامتی و همبستگی اختصاص نمی یابد که البته باید بگویم که به درستی اولویت های اصلی و دغدغه مردم ایران نیز هست، من این فرصت را خواهم داشت که ماسک های آنها را با توجه به این توهین ها و ادعاها پایین بیاورم. من می خواهم یک بار دیگر مطلبی را یادآوری کنم که مدتی قبل از جام جهانی روسیه مطرح کردم هرگز در فوتبال ایران تعداد معدودی افراد با منابع اندک به این مقدار موفقیت دست پیدا نکردند، متحد در کنار هم و با فداکاری های بی شمار، تنها برای سرافرازی تیم ملی. سلامت بمانید، خانه بمانید. هرگز در تاریخ بشر با تنها بودن و در منزل بودن ما نتوانسته ایم این مقدار به هم یاری کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "واکنش کی روش به دریافتی اش از پاداش صعود تیم ملی به جام جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش کی روش به دریافتی اش از پاداش صعود تیم ملی به جام جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید