پارس یک &ndash پدیده یک ، پدیده به صدر برگشت

پدیده برای برگشت به صدر به مصاف پارس جنوبی رفت و توانست از این تیم پیش بیفتد، اما در نهایت با یک امتیاز این بازی به صدر جدول بازگشت.

پارس یک &ndash پدیده یک ، پدیده به صدر برگشت

به گزارش خبرنگاران ، جمعه 6،7،97، هفته هشتم هجدهمین دوره لیگ برتر جام خلیج فارس، استادیوم تختی جم، ساعت 18:30 ، تماشاگر: 100 نفر

پارس جنوبی جم یک

گل: مجید علیاری (60)

پدیده یک

گل: یونس شاکری(32)

داور: سیدوحید کاظمی، یاری ها: حسن ظهیری و محمد راهی

اخطار: عماد میرجوان و محمد ستاری (پارس جنوبی جم) و محمدحسین مرادمند(پدیده)

بازیکن برتر: یوسف بهزادی(پدیده)

پارس جنوبی جم:

احمد گوهری، مجتبی لطفی، حامد نورمحمدی، محمد ستاری، شهرام گودرزی، میثم نقی زاده، حسین پورامینی، فرشید پاداش(56 مجید علیاری)، روح الله سیف اللهی، عماد میرجوان، ابراهیم صالحی(72 سعید محمدوند)

سرمربی: مهدی تارتار

پدیده:

یوسف بهزادی، علی نعمتی، محمدحسین مرادمند، مسعود ریگی، اکبرصادقی، امین قاسمی نژاد(69 حسین مهربان)، محمدرضا خلعتبری(88 محمدمهدی مهدی خانی)، یونس شاکری، محمد قنبری، سعید صادقی، مرتضی منصوری

سرمربی: یحیی گل محمدی

هر چه قدر که پدیده مشهد روزهای موفقی را سپری می نماید، پارس جنوبی جم در جاده ناکامی گام برمی دارد و اوضاع شاگردان مهدی تارتار زیاد خوب نیست. البته پدیده با تساوی هفته گذشته و برد دیگر مدعیان جایگاهش را به طور موقت از دست داده بود و در چنین شرایطی بازی آغاز شد. شاگردان مهدی تارتار که در خانه خودشان بازی می کردند، به کسب سه امتیاز فکر می کردند، آنها به فکر جبران هفته های گذشته بودند به همین خاطر کوشش کردند خیلی زود به دروازه حریف برسند. در حالی که میزبان به دنبال گلزنی بود، شاگردان گل محمدی موفق شدند در یک ضربه حمله ، به گل برسند، پاس خوب خلعتبری به یونس شاگری رسیدو این بازیکن در دقیقه 32 دروازه میزبان را باز کرد. کوشش شاگردان تارتار برای جبران گل خورده در نیمه اول ناکام ماند تا بازیکنان پارس با شکست راهی رختکن شوند. با آغاز نیمه دوم میزبان در صدد جبران برآمد و حملاتی را روی دروازه پدیده تدارک دید. کوشش جمی ها تا دقیقه 60بازی بی نتیجه ماند، اما یار تعویضی و تازه وارد؛ علیاری در این دقیقه از بازی توانست روی یکی از موقعیت های پارس دروازه پدیده را باز کند و بازی به تساوی کشیده گردد. کوشش دو تیم در دقایق باقی مانده سودی برایشان نداشت و بازی با تساوی یک بریک به انتها رسید.

منبع: ایران ورزشی

به "پارس یک &ndash پدیده یک ، پدیده به صدر برگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارس یک &ndash پدیده یک ، پدیده به صدر برگشت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید