پوچتینو: اگر بازیکنی ناراضی است، می تواند برود

به گزارش خبرنگاران ، مائوریسیو پوچتینو گفته که اگر بازیکنان تاتنهام از حضور در این تیم راضی نیستند، می توانند بروند.

پوچتینو: اگر بازیکنی ناراضی است، می تواند برود

خبرهایی از جدایی توبی آلدرویرلد به گوش می رسد. او که تعطیلاتی طولانی را به دلیل حضور در جام جهانی پشت سر گذاشته بود، در جریان برد سه بر یک مقابل فولام در استادیوم ویمبلی به ترکیب ثابت بازگشت. شایعات زیادی از پیوستن او به منچستریونایتد به گوش می رسید اما این انتقال در نهایت انجام نشد.

اما در هر حال احتمال پیوستن او به لیگ کشورهای دیگر همچنان وجود دارد. از پوچتینو سوال شد که آیا او را نگه می دارد یا نه و او گفت: ببینید، این فصل من نمی خواهم حرف بزنم. ببینید، اتفاقات زیادی افتاده و خواهد افتاد. من نمی خواهم صحبت کنم، چون این مسائل خصوصی است. من تنها به شما چیزهایی که در زمین دیدم را می گویم.

من به شما گفتم که بازیکنان مسوولیت دارند که اینجا بمانند. من درباره او حرف نمی زنم، من به صورت کلی می گویم. من می خواهم بازیکن تعهد داشته باشد. بازیکنانی که راضی نیستند، از زاویه دید من، می توانند بروند اما اگر با رییس باشگاه صحبت نمایند و توافق حاصل گردد، اوضاع متفاوت می گردد.

اما من بازیکنانی می خواهم که کاملا به تیم متعهد باشند و بخواهند برای تیم بجنگند. بازیکنانی که اینجا هستند همه متعهدند. هیچ کس به من نگفته که باید به دنبال یک راهکار باشیم.

منبع: ایران ورزشی

به "پوچتینو: اگر بازیکنی ناراضی است، می تواند برود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوچتینو: اگر بازیکنی ناراضی است، می تواند برود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید