کلاس های درس دانشگاه آزاد به زودی مجازی می گردد

به گزارش وبلاگ ویراپارس، سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: کلاس های درس واحد ها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی به دلیل نامشخص بودن میزان تعطیلات به زودی مجازی برگزار می گردد.

کلاس های درس دانشگاه آزاد به زودی مجازی می گردد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ ویراپارس به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، احمد حیدری سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه تعطیلات واحد ها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی تابع تصمیمات ستاد کرونای کشور است، گفت: از آنجا که تعیین نیست میزان تعطیلات از سوی این ستاد تا چه زمانی اعلام خواهد شد، کلاس های درس واحد ها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی به زودی به صورت مجازی برگزار می گردد.

وی با اشاره به گستردگی دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کشور و برعهده داشتن حدود 38 درصد از بار آموزشی کشور، گفت: این دانشگاه با داشتن بیش از یک میلیون و 100 هزار دانشجو نقش عمده ای در آموزش عالی کشور برعهده دارد، بر این اساس طی جلسات کارشناسی تخصصی با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مقرر شد، دستورالعمل آموزش از راه دور با شیوه مجازی و الکترونیکی تا سرانجام هفته به تمام واحد ها و مراکز آموزشی ابلاغ گردد.

سخنگوی دانشگاه آزاد اضافه کرد: با ابلاغ این دستورالعمل دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در تمام مقاطع تحصیلی می توانند از آموزش از راه دور بهره مند شوند و جزئیات اجرایی این دستورالعمل به زودی اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کلاس های درس دانشگاه آزاد به زودی مجازی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاس های درس دانشگاه آزاد به زودی مجازی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید