از اندونزی، خورشیدی: خوشحالم که خداحافظی بهداد با قهرمانی بود، قرار نیست همیشه برنده یا بازنده باشیم

مربی تیم ملی وزنه برداری از اینکه وزنه بردار دسته 105+ کیلوگرم کشورمان با مدال طلا از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد، ابراز خوشحالی کرد.

از اندونزی، خورشیدی: خوشحالم که خداحافظی بهداد با قهرمانی بود، قرار نیست همیشه برنده یا بازنده باشیم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، علی اکبر خورشیدی، مربی تیم ملی وزنه برداری بعد از کسب دو مدال طلا و نقره در دسته فوق سنگین بازی های آسیایی 2018 گفت: این رقابت ها یکی از رویدادهای مهم بعد از المپیک است. بهداد سلیمی قهرمان المپیک بوده و دو دوره قهرمان بازی های آسیایی هم گردیده بود. او امروز سومین مدال خودش در بازی های آسیایی را کسب کرد. بهداد یک قهرمان و پهلوان بااخلاق است. با توجه به اینکه سلیمی دو سال پیش از ناحیه زانو آسیب دید و زیر تیغ جراحی رفت، تمرینات برایش واقعاً سخت بود.

وی ادامه داد: سلیمی با فداکاری برای افتخارآفرینی به نام ایران زحمت کشید. قهرمان یک زمان می آید و زمانی هم می رود. چیزی که می ماند، خصایص اخلاقی اش است. خوشبختانه بهداد از جمله کسانی است که در دوران قهرمانی، پهلوان هم بود و خیلی خوشحالم که با قهرمانی خداحافظی کرد. عید سعید غدیر هم نزدیک است و این عیدی خوبی برای تمام هموطنان بود.

مربی تیم ملی وزنه برداری با اشاره به فشارهای روحی روی این تیم گفت: ما در چند وقت اخیر فشار روحی زیادی داشتیم. متأسفانه در تهران ویروسی از طریق سه ورزشکار جوان به کمپ ما آمده بود. بهداد از نظر جسمی ناراحت بود، سهراب مرادی، علی هاشمی و براری به بیمارستان رفتند. این بیماری دیر از بدن بچه ها رفت، اما حالا خوشحالیم که خستگی ها برطرف گردیده است.

خورشیدی اضافه نمود: مسابقات همین است و قرار نیست همیشه ما برنده یا بازنده باشیم. هر کسی که کوشش و سرمایه گذاری بیشتری کند، مزدش را می گیرد. ما در حالی امروز به افتخار رسیدیم که در دوره های گذشته یک مدال طلا داشتیم و این بار دو مدال طلا گرفتیم. اگر چین و کره شمالی در مسابقات حضور داشتند، قهرمانی ما خیلی راحت تر بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "از اندونزی، خورشیدی: خوشحالم که خداحافظی بهداد با قهرمانی بود، قرار نیست همیشه برنده یا بازنده باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از اندونزی، خورشیدی: خوشحالم که خداحافظی بهداد با قهرمانی بود، قرار نیست همیشه برنده یا بازنده باشیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید