گزارش کامل مهر از جشن قهرمانی پرسپولیس، ازحرکات موزون تا رکورد سید

به گزارش وبلاگ ویراپارس، شاگردان یحیی گل محمدی که با 63 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارند، شامگاه آدینه در ملاقات برابر ذوب آهن تن به شکست دادند تا طعم شکست روی جام قهرمانی آنها سایه بیندازد. با وجود این شکست سرخپوشان پس از ملاقات با تیم اصفهانی جشن قهرمانی خود را برپا کردند.

گزارش کامل مهر از جشن قهرمانی پرسپولیس، ازحرکات موزون تا رکورد سید

مشروح اتفاقات جشن قهرمانی پرسپولیس را می خوانید:

پیراهن های ویژه برای جشن

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی مراسم جشن قهرمانی را آغاز کردند که پیراهن های ویژه ای را برتن نموده بودند. این پیراهن به چهار جام منقش شده بود که به خاطر کسب چهار قهرمانی متوالی سرخپوشان در لیگ برتر است.

حضور وزیر ورزش برای اهدا جام

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به همراه حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال و مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس برای اهدا جام روی استیج در نظر گرفته شده قرار گرفتند.

تقدیر از داوران ملاقات با ذوب آهن

قبل از آغاز این مراسم از داوران بازی پرسپولیس و ذوب آهن و همچنین جلال مرادی ناظر فدراسیون فوتبال در این بازی با اهدا مدال تقدیر شد.

صدا زدن بازیکنان به بدترین شکل ممکن

با توجه به خالی بودن استادیوم بازیکنان پرسپولیس برای دریافت مدال خود به روی استیج دعوت شدند که این دعوت با صدایی نامناسب و با سرعت زیاد انجام شد که کیفیت مراسم را به شدت پایین آورده بود.

بازیکنان به خودشان مدال دادند

مدال های در نظر گرفته شده برای بازیکنان پرسپولیس روی استیج قرار داده شده بود که بازیکنان پس از رسیدن به این محل مدال ها را گردن یکدیگر می انداختند چرا که با توجه به پروتکل بهداشتی کسی برای اهدا مدال در صندلی قرار نگرفته بود!

اهدا جام به کاپیتان پرسپولیس

جام قهرمانی نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر توسط مسعود سلطانی فر وزیر ورزش به سیدجلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس اهدا شد. بازیکنان پرسپولیس هر یک جام را در اختیار گرفتند و با بالا بردن آن عکسی به یادگار گرفتند. یحیی گل محمدی نیز این جام را در میان بازیکنان بالای سر برد.

خبری از دور افتخار نبود

با توجه به خالی بودن استادیوم آزادی خبری از دور افتخار بازیکنان نبود و تمام زمان شادی سرخپوشان روی سکوی قهرمانی بود.

خلیل زاده: نمی توانم بگویم چقدر خوشحالم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس این برد را به طرفداران پرسپولیس تقدیم کرد و گفت: سال بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم. اینکه توانستیم به چهارمین قهرمانی پیاپی دست پیدا کنیم بسیار خوشحالیم چرا که سال سختی را پشت سر گذاشتیم.

عالیشاه: جای طرفداران خالی بود

هافبک سرخپوشان نیز گفت: این قهرمانی را به طرفداران تبریک می گویم. جای طرفداران هم در استادیوم بسیار خالی بود.

پایکوبی شمالی در استادیوم آزادی

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از بالا بردن جام قهرمانی مقابل دوربین تلویزیونی به پایکوبی محلی خطه شمال پرداختند و شادی خود را با طرفداران تقسیم کردند.

کنعانی زادگان: خوشحالم اولین جام را گرفتم

مدافع پرسپولیس در این مورد گفت: خوشحالم که توانستم در اولین سال حضورم در پرسپولیس به قهرمانی برسم. امیدوارم بتوانیم در جام حذفی هم قهرمان شویم.

رکورد سیدجلال حسینی

مدافع باتجربه تیم فوتبال پرسپولیس که در چهار دوره اخیر جام قهرمانی سرخپوشان را بالای سر برده است به یک رکورد در فوتبال ایران دست پیدا کرد. سیدجلال تا به امروز هشت عنوان قهرمانی را با تیم های مختلف کسب نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "گزارش کامل مهر از جشن قهرمانی پرسپولیس، ازحرکات موزون تا رکورد سید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش کامل مهر از جشن قهرمانی پرسپولیس، ازحرکات موزون تا رکورد سید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید