اخبار اقتصادی

بهترین زمان سفر به بلغارستان چه وقتی است؟

بهترین زمان سفر به بلغارستاناگر که یکی از ملاک های مهم شما برای سفر رفتن، آب و هوا است؛ بی تعارف باید به دنبال مقصدی بگردید که هر زمانی از سال برای شما آب و هوایی متفاوت اما مطبوع را ارائه نماید! آب و هوای مطبوع هم که اط نظر هر کسی سلیقه ای و متفاوت است و...

22 مرداد 1398

حمایت از دانش بنیان ها کلید مقابله با تحریم هاست

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به اینکه سال جاری یکی از برنامه های جدی این معاونت مقابله با تحریم است، کلید این کار را حمایت از شرکت های دانش بنیان دانست.

17 مرداد 1398

گرجستان همچنان ناآرام است و روسیه نگران

مخالفان در گرجستان با وجود خشونت نیروهای امنیتی همچنان در خیابان هستند و به گردهمایی های اعتراضی ادامه می دهند. روسیه با نگرانی وضعیت همسایه ضعیف خود را دنبال می نماید.

16 مرداد 1398

خبرنگاران قبض کاغذی برق در خراسان جنوبی حذف می گردد

بیرجند- خبرنگاران- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت: بر اساس سیاست وزارت نیرو مبنی بر الکترونیکی شدن قبض برق، از تیرماه فرآیند ارسال قبوض با روش های الکترونیکی در استان شروع می گردد و از مهرماه قبض کاغذی چاپ نمی گردد.

12 مرداد 1398

فتح الله زاده: دیدارم با جهانگیری اتفاقی بود

دیدار اتفاقی فتح الله زاده با اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور سوژه ای شده برای رسانه ها تا دوباره سراغ مدیرعامل سابق استقلال بروند و او را سوال پیچ نمایند.

11 مرداد 1398

سعادتمند: به جای صحبت در خصوص حواشی بهتر است به کارهای بزرگ تر برسیم، در این فصل هدفی جز قهرمانی نداریم

احمد سعادتمند، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت که تیم فوتبال این باشگاه در فصل پیش رو تنها به کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر می اندیشد.

10 مرداد 1398

وزیر خارجه آلمان برای پیگیری ادامه حیات برجام به تهران سفر می نماید

وزیر امور خارجه با اشاره به نشست خود با نمایندگان کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: وزیر خارجه آلمان برای پیگیری ادامه حیات برجام و نقش سه کشور اروپایی در این توافق به تهران سفر می نماید.

9 مرداد 1398

موافقت مشروط مخالفان سودانی با میانجیگری اتیوپی

یکی از احزاب برجسته مخالف سودان بیان کرد با میانجی گری نخست وزیر اتیوپی میان سران نظامی و مخالفان موافق است.

8 مرداد 1398

تعریف پروژه مسکونی 1000 میلیارد تومانی در اندیشه

اولین پروژه در قالب اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در شهرهای جدید به ارزش تقریبی 1,000 میلیارد تومان امروز در شهر جدید اندیشه با حضور وزیر راه و شهرسازی کلنگ زنی شد.

6 مرداد 1398

پروتون درمانی روشی با کمترین عوارض جانبی برای سرطان

تهران - خبرنگاران - محققان دانشگاه واشنگتن با همکاری متخصصان دانشگاه پنسیلوانیا دریافتند استفاده از پروتون درمانی در مقایسه با روش های متداول درمان با اشعه اکس در بسیاری از بیماران عوارض جانبی کمتری ایجاد می نماید. این در حالی است که نتایج به کارگیری...

3 مرداد 1398

به دنیای کتاب های محمود دولت آبادی سفر کنید

هر نویسنده ای برای خود دنیایی دارد و هر کتاب او، روایت گر بخشی از این دنیاست. برای کشف رمز و راز دنیای یک نویسنده، این بار در خبرنگاران مگ، سراغ یک نویسنده بزرگ ایرانی رفته ایم: محمود دولت آبادی.

3 مرداد 1398

نظارت 20 ساله بر سیاستهای حریم شخصی فیس بوک

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، به گفته یک منبع مطلع به نظر می رسد فیس بوک و کمیسیون تجارت فدرال آمریکا در حال دستیابی به یک توافق هستند که طبق آن سازمان مذکور از آن به بعد 20 سال بر سیاست های حریم شخصی شبکه اجتماعی نظارت کند.

31 تیر 1398

آخر کار ایران و آمریکا مذاکره خواهد بود یا جنگ؟

حشمت الله فلاحت پیشه، رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با روزنامه اعتماد در باره کشمکشهای ایران و امریکا مصاحبه نموده است.

27 تیر 1398

دوشنبه 16 اردیبهشت ، ورق برگشت؛ بورس به کف رسید

در حالی که طی هفته های گذشته بورس تهران هر لحظه در جهت مثبت رکوردشکنی کرد، امروز فعالان بازار با کاهش شدید قیمت ها و عرضه های شدید روبرو شدند و حرکت توده واری برای عرضه جو بازار سهام را فرا گرفت و شاخص بورس رکورد بیشترین کاهش را در سال 1398 شکست.

27 تیر 1398

گفت وگوی تلفنی ترامپ و پوتین درباره یک توافق هسته ای سه جانبه

منابع خبری از گفت وگوی تلفنی رئیس جمهوری آمریکا و همتای روس وی خبر دادند؛ گفت وگویی که موضوع آن، تحولات بین المللی و همچنین امکان دستیابی به توافق هسته ای میان مسکو، واشنگتن و پکن بوده است.

25 تیر 1398

تکذیب ماجرای خانمی که یک میلیارد از پول تبلیغات محیطی برده بود

رد و بدل شدن چنین مبلغی را تکذیب می کنم و اصلاً چنین مبلغی بابت داوری پرداخت نشده است. من حتی سهم خودم را به عنوان سر داور دریافت نکردم، در حالی که بیش از 9 ماه داوری این پرونده طول کشید.

23 تیر 1398

اقتصاد کشور دچار سرگردانی است، پتروشیمی ها هم نمونه های موفقی از خصوصی سازی نیستند

کننده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: به جز صنایع پتروشیمی بسیاری از واحدهایی که به شبه دولتی ها واگذار شده اند، با شکست روبرو شده اند و پتروشیمی ها نیز به این دلیل که هزینه های کارگر، حمل و نقل و خوراک خود را به ریال پرداخت و درآمدشان را به دلار دریافت...

22 تیر 1398

انعقاد تفاهم نامه بین صندوق نوآوری و سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی

تهران- خبرنگاران- صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و سازمان صنایع کوچک ایران و شهرک های صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت با هدف یاری به توسعه و تجاری سازی فناوری شرکت های دانش بنیان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

18 تیر 1398

راهکارهای ناکام گذاشتن سارقان در خانه های خالی

تعطیلات نوروزی و خالی شدن خانه ها فرصتی را برای سارقان فراهم می نماید تا با خیال راحت تری نسبت به روزهای دیگر سال، دست به سرقت بزنند. اما با رعایت بعضی راهکارها می توان میزان امنیت خانه های خالی را افزایش داد.

9 تیر 1398

فراوانی در بازار میوه با قیمت های عجیب و غریب

در حالی که رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار فراوانی و ثبات قیمت ها را از ویژگی های بازار میوه دانست، آخرین کشف قیمت ها از بازار عمده فروشی میوه و تره بار نشان می دهد که وضعیت چندان مناسبی در این بازار حاکم نیست.

8 تیر 1398
تعداد: (44)