اخبار صنعت

خلیل زاده: نامداری بددهنی نکند

اگر شما جای من بودید و در آن صحنه مهاجم حریف توپ را تبدیل به گل می کرد، آیا به داور اعتراض نمی کردید. بعد می گویند فلان تیم حکومتی است، اگر ما حکومتی بودیم، فقط با 30 درصد دریافتی بازی نمی کردیم.

23 خرداد 1398

گردشگران خارجی سفیران فرهنگی ایران محسوب می شوند

به گزارش خبرنگاران، علی اکبر مرتضایی شامگاه دوشنبه در حاشیه بهره برداری از طرح های عمرانی کاشان در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به پیشینه و تاریخ کهن کاشان گفت: با توجه به میراث فرهنگی غنی در کاشان، این شهرستان پتانسیل زیادی برای جذب گردشگر در خود نهفته دارد...

18 خرداد 1398

ممنوعیت کشت پیاز در جنوب کرمان

مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: کشت و فراوری پیاز بهاره جنوب کرمان در سطح یکهزار و 700 هکتار و فراوری 94 هزار و 500 تن هدف گذاری شده است.

1 خرداد 1398

مشاغل آمریکا 2 برابر پیش بینی ها رشد کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان بی سی، اشتغال آمریکا سال 2018 را با قدرت به خاتمه رساند و فراتر از پیش بینی ها، 312000 شغل غیر کشاورزی، در ماه دسامبر به بازار کار اضافه شد ولی نرخ بیکاری به 3.9 درصد افزایش یافت.

29 اردیبهشت 1398

بازیافت هر تن کاغذ از مصرف 27متر مکعب آب جلوگیری می نماید

فراوری پسماند کمتر و تفکیک از مبدا تنها راه برای جلوگیری از هدر رفت سرمایه های ملی است. برای مثال بازیافت هر تن کاغذ از قطع 17 درخت، مصرف 1450 لیتر نفت، 7 هزار کیلوژول انرژی، 27متر مکعب آب و اشغال دو متر مکعب زمین برای دفن زباله جلوگیری می نماید.

2 اردیبهشت 1398

لزوم اطلاع رسانی قوی تر برای ثبت نام اینترنتی معاینه فنی

یک عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم اطلاع رسانی قوی تر توسط شهرداری تهران درباره ثبت نام اینترنتی معاینه فنی تاکید نمود.

16 اسفند 1397

تربیت سالانه 2 هزار دانشجوی داروسازی در کشور

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر محمد شریف زاده در نشست هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تهران درباره برنامه ها و چالش های دانشکده داروسازی این دانشگاه گفت: دانشکده داروسازی با 76 عضو هیات علمی، در 11 گروه آموزشی به تربیت 820 دانشجوی...

12 اسفند 1397

تیم منتخب هفته نهم لیگ برتر فوتبال

تیم منتخب هفته نهم لیگ برتر فوتبال از سوی مربیان و آنالیزورهای تیم ها تعیین شد.

7 اسفند 1397

امکان تدریس محققان پسا دکتری در دانشگاه علم و صنعت فراهم شد

معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت از تصویب مصوبه ای به منظور استفاده از ظرفیت محققان پسا دکتری برای ارائه واحدهای آموزشی و تدریس در این دانشگاه اطلاع داد.

5 اسفند 1397

فعالیت 2100 تعاونی فعال در صنعت پتروشیمی

به گزارش خبرنگاران، سیدحمید کلانتری در نخستین همایش تعاون، اقتصاد مقاومتی، صنایع پتروشیمی با تأکید بر عدالت و شفافیت به عنوان دو رکن اساسی در اقتصاد گفت: قطعا با عدالت و شفافیت می توانیم سرمایه های اجتماعی را توسعه دهیم.

3 اسفند 1397

56 نکته ای که به شما در مواجهه با سیل یاری می نماید

نکات ساده و مهمی وجود دارد که با رعایت آنها پیش، حین و پس از وقوع سیل می توان از خسارات و تلفات آن کاست.

22 بهمن 1397

اصفهان، امید نمازی: بازی حساسی مقابل صنعت نفت داریم، به ترکیب اصلی رسیده ایم

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: بازی حساسی برای ماست به این دلیل که پس از 2 شکست متوالی در لیگ به دنبال جبران نتایج هستیم

6 بهمن 1397

13 هزار هکتار از اراضی زراعی خراسان جنوبی بیمه شد

جواد غنچه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در سال زراعی گذشته بالغ بر 19 هزار و 509 فقره بیمه نامه دام در استان صادر گردیده است.

2 بهمن 1397

وجود خانه های تاریخی، فرصتی مناسب برای توسعه گردشگری اصفهان

وجود هزار خانه تاریخی در استان، فرصت مناسبی را برای توسعه گردشگری استان اصفهان فراهم می آورد.

15 دی 1397

نفت با شکست تراکتورسازی صعود کرد، بازگشت تاریخی با پنالتی تکمیل شد

به گزارش خبرنگاران، از سری رقابت های مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال ایران شامگاه امروز تیم های صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز در آبادان به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با پیروزی تیم نفت در ضیافت پنالتی ها به سرانجام رسید.

10 دی 1397

فراهانی: امیدوارم فضای خوبی برای مرزبان ایجاد گردد، دوست داریم با استقلال بازی کنیم

دروازه بان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: ما دوست داریم در لیگ برتر با استقلال بازی کنیم و اگر این بازی برگزار گردد به سود ماست.

20 آذر 1397

ته سیگار، بدترین آلاینده اقیانوس ها

در حالی که فعالان محیط زیستی در کوشش برای مقابله با زباله های پلاستیکی هستند، بیشترین آلودگی های اقیانوسی حاصل از زندگی شهری ته سیگار اعلام گردیده است.

21 آبان 1397

آقایی: پرسپولیس در فاز تهاجمی بازیکن خلاق کم دارد، نباید از علیپور خرده گرفت

هافبک پیشین پرسپولیس گفت: پتانسیل پرسپولیس نسبت به فصل پیش کم گردیده و بازیکن خلاق در فاز تهاجمی این تیم کم دیده می گردد.

26 شهریور 1397

اصفهانیان: داوران در دو دیدار هفته چهارم اشتباهات تاثیر گذار داشتند

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال اعلام نمود که داوران در هفته چهارم لیگ برتر در دو دیدار اشتباه تاثیرگذار داشتند.

26 شهریور 1397