اخبار سیاسی

تجربه چالش و مطالبه گری؛ از رادیو تا تلویزیون

سیدحسین حسینی مجری برنامه های گفتگومحور و چالشی رادیو و تلویزیون معتقد است اجرایش همچنان از جسارت و گزندگی برخوردار است و قرار نیست در ادامه راه هم محافظه کاری داشته باشد.

23 آبان 1398

منبع اصلی تولید بی اخلاقی و فساد چیست؟

قیمت گذاری دولتی که همراه با جبر و فشار های امنیتی و قضایی است، به چیزی جز محدود کردن حقوق و آزادی مردم و خدشه دار کردن حق انتخاب افراد و مختل کردن قرارداد های داوطلبانه ختم نمی شود.

17 آبان 1398

شرفی: استخدام های گوناگون در دستگاه ها دستاوردی جز تبعیض ندارد

نماینده مردم آبادان در مجلس با بیان اینکه کار یکسان اما قرارداد متفاوت در دستگاه ها موجب نارضایتی ها شده است تاکید نمود: اینگونه استخدام های گوناگون در دستگاه ها انحرافی بیش نبوده و دستاوردی جز تبعیض ندارد.

16 آبان 1398

حملات به تاسیسات آرامکو روند کاهش قیمت نفت را متوقف کرده است

با گذشت چند روز از حملات به تاسیسات نفتی آرامکو، بازار نفت شرایط رقابتی به خود گرفته است و شواهد از افزایش قیمت نفت در آینده نزدیک خبر دارد.

12 آبان 1398

ظریف: آماده تعامل درباره ابتکار صلح هرمز هستیم

وزیر خارجه ایران در جلسه شورای امنیت چهارشنبه از آمادگی تهران برای تعامل با طرف های مختلف بر سر طرح صلح ایران موسوم به ابتکار صلح هرمز اطلاع داد.

8 آبان 1398

کشتی همدان و فرسنگ ها فاصله از دوران طلایی خود، جوانان را دریابید

خبرنگاران-گروه استانها: روزگاری ورزش همدان را در کشور با نام کشتی می شناختند و کشتی ورزش اول ورزشکاران و مردم استان همدان بود؛ اما روزگار چرخید و چرخید تا ورزش اول همدان از سرانجام در رتبه اول قرار گرفت و همدانی که در 3 دوره قبلی المپیک نماینده داشت در...

6 آبان 1398

حزب سیریزا برنده انتخابات روز یکشنبه است

خبرنگاران: مقامات برگزارکننده انتخابات امروز یکشنبه در یونان اعلام کردند حزب سیریزا که رویکردی ضدریاضتی دارد در انتخابات پیروز شده اما اعلام آنکه حائز اکثریت آرا شده زود است.

5 آبان 1398

ادامه حمایت های بیمه ای از خبرنگاران

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد که حمایت بیمه ای خبرنگاران همچنان مورد توجه جدی این وزارتخانه است و تداوم دارد.

30 مهر 1398

ابهام در استعفای افشین داوری، وزیر معادلات را بر هم می زند

به گزارش خبرنگاران. هر چقدر شروع نام نویسی از کاندیداهای انتخابات فدراسیون والیبال با سکوت و حضور کمرنگ متقاضیان ریاست همراه بود، سرانجام آن به واسطه ورود معاون وزیر بدون استعفا و بعد از آن ثبت نام سرپرست فعلی و استعفای وی، با سر و صدای زیادی همراه شد....

20 مهر 1398

پیشنهاد معاونت گردشگری برای عوارض خروج در لایحه بودجه

معاون گردشگری کشور از پیشنهاد این معاونت برای تخصیص سهمی از عوارض خروج از کشور و مبلغ صدور ویزا به سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در لایحه بودجه 98 اطلاع داد.

14 مهر 1398

امکان نظارت کافی بر خوابگاه های خودگردان را نداریم، اسکان 9 درصد دانشجویان در این مراکز

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با تاکید بر اینکه 9 درصد دانشجویان وزارت علوم در خوابگاه های خودگردان ساکن هستند، گفت: به دلیل محدودیت امکانات، امکان نظارت کافی بر این نوع خوابگاه ها را نداریم.

12 مهر 1398

نشست آمریکایی- سعودی درباره تحولات منطقه ای و بین المللی

وزیر دفاع آمریکا و معاون وزیر دفاع سعودی طی دیداری در مقر پنتاگون، درباره مسائل منطقه ای و بین المللی، از جمله ایران، گفت وگو کردند.

4 مهر 1398

یوسف بن علوی با ظریف دیدار می نماید

خبرنگاران: وزیر امور خارجه عمان، عصر امروز (یکشنبه) با همتای ایرانی خود دیدار و گفت وگو می نماید.

30 شهریور 1398

رویارویی نامزدهای حزب دموکرات آمریکا در دومین مناظره تلویزیونی

ده نفر از امیدهای کسب نامزدی حزب دموکرات در انتخابات آمریکا دومین مناظره تلویزیونی خود را این بار در شهر دیترویت میشیگان انجام دادند.

8 شهریور 1398

اختلاف طبقاتی، عامل اصلی افسردگی

عوامل زیادی در میزان حس رضایتمندی افراد در جامعه و همچنین شیوع افسردگی دخیل هستند. عواملی که در راس آن ها شرایط اجتماعی و وضعیت مالی خانوارها در جامعه است.

5 شهریور 1398

حدود 40 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی داریم

خبرنگاران انلاین:رئیس کل سازمان امورمالیاتی گفت: حدود 40 هزار میلیارد تومان کل فرار مالیاتی کل کشور به صورت تجمیعی و قابل پیگیری است.

4 شهریور 1398

دولت به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی ، دستور رئیس جمهوری به جد پیگیری می گردد

معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: تشکیل وزارت بازرگانی در اولویت کاری دولت و رییس جمهوری واقع شده است.

2 شهریور 1398

راه چاره حفظ بازار کالاهای صادراتی

سرپرست سازمان توسعه تجارت معتقد است برای آنکه بازار کالاهای صادراتی ایران حفظ گردد، ورود به عرصه هایی همچون خرید برندهای خارجی که از کالاهای ایرانی استفاده می نمایند، راهکاری مهم و قابل تامل است.

31 مرداد 1398

توییت ظریف درباره برگزاری نشست شورای حکام آژانس به درخواست آمریکا

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران نسبت به برگزاری نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی به درخواست آمریکا واکنش نشان داد.

25 مرداد 1398

تفاهم سه جانبه برای حمایت از شرکتهای دانش بنیان فضایی منعقد شد

به گزارش خبرنگاران، در مراسم اختتامیه گردهمایی شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های حوزه فضایی با حضور محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تفاهم نامه سه جانبه به امضای علی وحدت رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، مرتضی براری معاون...

25 مرداد 1398
تعداد: (65)